זוג גבר ואישה, כן?

לא יצא לי לחפש דירה 5 שנים. עכשיו, משהגיעה השעה הטובה, אני נתקל בתופעות לא הכי נעימות, וזה עוד מבלי לדבר על הדירות.

גם במרכז של מרכז העיר, ואנחנו מאוד ספציפיים, לא כולם נאורים. לאחת המודעות שפנינו אליהם ענה מתווך. הוא שאל למי הדירה. אין ספק שזוג עדיף על חבורת סטודנטים צעירים המחפשים לגור בשותפות תוך מיקסום שטח הדירה. התשובה המהירה, לזוג, לא סיפקה אותו. הוא רצה לוודא שמדובר בזוג סטנדרטי הכולל אחד גבר ואחת אשה.

נתתי לו תשובה חיובית – חשפתי בפניו את הנטיה המינית שלי. למחרת קבענו לראות הדירה, אבל לא מיהרנו להגיע. השאלה הזאת הפריעה בכל זאת הרתיעה אותי. רק לפני חודשיים היה פיגוע נגד הומואים.

ולמרות שהשאלה הפריעה לי, בפעמים הבאות שנשאלתי עבור מי הדירה, עניתי שהיא עבור חברה שלי ואני. כך חסכתי את השאלה הבאה לגבי הזהות המינית. חלק שואלים באופן עקיף ולא כל כך ישיר.

הייטק, בטח הייטק

עוד שאלה פופלרית היא “מה אתם עושים”? הרי אין לי תעודה המעידה על כך שאני תמיד מעביר את שכר הדירה בזמן ואני לא משמיד דירות שכורות., אז המקצוע בטוח מעיד עליי.

להגיד עצמאי עלול להישמע כמו בעל פיצוציה. להגיד פרו-בלוגר לא יובן לקהל הרחב. יותר קל להגיד הייטק. את התואר במדעי המחשב אף אחד לא ייקח לי. אני מקווה שלא אדרש להראות אותו או את קורות החיים המקצועיים שלי.

אם ישאלו עוד שאלות, אני אשמח לפרט. אין לי מה להסתיר. אבל הרושם הראשוני קריטי.

אין ספק שיותר קל להיות גבר, לבן, יהודי וסטרייט. הייטק זה בכלל מעמד עליון. זה מקל על החיים במדינה המפלה שלנו.

אם אתם שומעים על דירה 2.5-3.5 חדרים בתוך משולש הרחובות שינקין / רוטשילד / אלנבי, אשמח לשמוע. אני גבר והיא אשה, ויש לי צבע עור לבן בוהק ותואר במדעי המחשב, מה שמסמיך אותי לשלם חשבון חשמל.