רדיו זה מגניב!

חווית השידור ברדיו היא סוג של הגשמת חלום. בתור חולה רדיו, תמיד סיקרן אותי איך זה נראה מהצד השני. זכיתי לא רק לראות איך זה נראה מהצד השני, אלא גם לדבר אל המיקרופון ולערוך (במשותף עם Islay) תוכנית רדיו. בני תבורי אירח אותנו בתוכניתו דה ז’ה וו ברדיו אמצע הדרך. היה ממש כיף.

הקונספט של התכנית היה “מוזיקה אלטרנטיבית עכשווית”. השמענו שירים של אמנים שונים אותם ראינו ושמענו, והזכרנו מקומות בהם אפשר למצוא מידע על הופעות, ביקורות על הופעות וכמובן את שירי האמנים במייספייסים שלהם. את זה הכנתי מראש וכבר פרסמתי כאן.

בהתחלה הייתי קצת נרגש, ואני מקוה שלא שמעו את זה בקול שלי. בהמשך, גם תודות לבחרובקה, השתחררתי, ודיברתי יותר בחופשיות.

Islay הצליחה להביא לאולפן את אלברט סופר ורועי ריק שניגנו באולפן מספר שירים חדשים וישנים של אלברט. לארח אמנים באולפן היא גם חוויה אדירה. קצת ראיינו את אלברט. הרגיש לי קצת מוזר לדבר להסתכל אליו כשאני שואל שאלה ובמקביל להמשיך להיצמד למיקרופון.

לפני התוכנית ישבנו להכין את הקטעים שנשמיע ואת הנושאים שנדבר עליהם. עבודת ההכנה לא נסתיימה לפני התוכנית, אלא גם תוך כדי התוכנית צריך להכין את השירים הבאים ולאלתר לא פעם. לקראת הסוף טעיתי בשם אחד השירים. אני מקוה שלקראת 2 בלילה המאזינים סלחו לי.

לצערי אין הקלטה של התוכנית, וגם את המצלמות שכחנו לשלוף. אבל החוויה הדהדה חזק בתודעה שלי בימים האחרונים. שוב תודה לבני תבורי.

בהמשך לתוכנית על מוזיקה אלטרנטיבית, הנה ההופעה הקרובה: עידן רבינוביץ’ מופיע בגנזך, אילת 22 ביום שישי הקרוב, 21 בדצמבר בשעה 22:00. אני אהיה שם.