איזה כיף היה בסיני! ועכשיו חוזרים לשגרה

חצי האי סיני: כמה מלים, וכמה תמונות. הכמיהה לסחלב ולחופים היפים כנראה תוביל ליציאה נוספת למצרים לקראת סוף הקיץ או בתקופת החגים. הנה עוד תמונה לבנתיים:

חופי סיני

ועכשיו חוזרים לשגרה. בזמן האחרון אני מרגיש שהבלוג הדו-לשוני נוטה יותר מדי לכיוון השפה העברית, כיוון שיש לי המון תכנים שמתאימים רק למי שחי פה / מדבר עברית, ופחות מה לכתוב באנגלית. שרון כתבה על אירוח בלוגרים לכבוד יומולדת שנה לבלוגה העצמאי. מפה לשם בתגובות, נולד לה (ולחנית) פוסט בנושא אירוח בבלוג. אז בנוסף לקריאה שמופיעה שם, אני מזמין בזאת לכתוב אצלי פוסטי אורח בשפה האנגלית.

אפשר לכתוב על כל דבר. ההזמנה פתוחה לאנשים שלא כותבים בלוג הרוצים להתבטא בנושא מסויים, או לבלוגרים הכותבים בשפה העברית, ובה בלבד, רוצים להתבטא גם באנגלית וחושבים שהבלוג שלהם אינו מתאים לכך. אז יאללה, גו פור איט!

ומשהו לסיום: פרוייקט הכתיבה הקבוצתית של חנית הגיע לסיום. היה כיף להשתתף בו ולקרוא פוסטים של אחרים בנושא מיתוסים (וניפוצם). בניגוד למשחקים בבלוגוספירה שם כולם כותבים על החוויה האישית שלהם בנושא מסויים (והסיפורים לעתים קצת חוזרים על עצמם), כאן כל אחד כתב על נושא אחר לגמרי, עם מוטיב אחד משותף. מקווה שיהיו עוד יוזמות כאלה בעתיד…