גילדה – בר שכונתי טרי טרי עם פוטנציאל

גילדה – בר שכונתי ברחוב אחד העם, נפתח השבוע. המיקום היפה, התאורה המלטפת והאנשים היפים שבאו ביום הראשון מבטיחים הצלחה. אבל, יש כמה דברים, ובראשם רמת הווליום הגבוהה מדי, שצריכים שדרוג. הנה כמה רשמים, ותמונה מהערב הראשון.

גילדה בר

רקע: הבעלים של האליעזר והבנדיקט פתחו מקום חדש, הפעם במיקום יותר דרומי. המקום נפתח לציבור ביום רביעי 6.6.07 ונמצא כרגע בהרצה של שבועיים. אחד מהבעלים, יאיר, קידם את פנינו, סיפר על המקום באדיבות, ונתן לנו להרגיש וולקאם (כמו שאומרים בסיני). גם המלצרית היתה מאוד אדיבה. השירות היה קצת איטי, אבל החלט נסלח בשביל הערב הראשון.

setting : התרשמתי לטובה מהתאורה האפלה והמלטפת, שמשרה אווירה נעימה על הנוכחים (היפים, כאמור). הבר הנמוך מתפתל בצורה מענינת. מנגד, השולחנות קצת גדולים מדי, ומקשים על שיחה קרובה.

מוזיקה: בסך הכל מוזיקה לא רעה בכלל. התלהבתי לשמוע את Anyone can play guitar של Radiohead. בהמשך הערב המוזיקה הפכה ליותר קצבית ויותר מיינסטרימית, אבל שמרה על טעם טוב. הבעיה היתה עם הווליום המוגזם, והבסים שהיכו. זה מאוד הפריע לדבר (לצעוק). בקשתינו להוריד את הווליום נענתה ב”אני עוד לא מכיר את המערכת (סטריאו)”. אני מקווה שבהמשך הם ישתלטו על הנושא.

עזוב סיפורים, יבש לי בגרון! בירות מהחבית: קרלסברג, טובורג, גינס וסטלה. שאר תפריט האלכוהול נראה סטנדרטי ומספק (לפחות לפתיחה). הייתי שמח לעוד ברז בירה או שניים.

תכניות לעתיד: בעל הבית זרק שהם מתכוונים בהמשך לפתוח את המקום החל מ 16:00 (יש!) ככה שיהיה אפשר לבוא גם בשעות יותר מוקדמות, ולהנות מבירה צוננת מיד אחרי העבודה. בנוסף, במקום כבר יש במה, ומתוכננות הופעות חיות מדי פעם (מעולה!!!).

סיכום: קצת מוקדם לשפוט על פי הערב הראשון (בהרצה), אבל: המקום בסך הכל נעים ונחמד, ועם כמה שיפורים קטנים יכול להיות ממש דבש!

גילדה, אחד העם 64 (פינת בצלאל יפה), תל אביב.

השתתפו בהתנסות: אופיר, אולמוסט30, זוגתו, זוגתי ואני.