חברה לטיול ולמטרה רצינית

כבר מזמן ידוע שמודעות ה”מחפשים שותפים” בלמטייל יכולות להיות כר פורה למפגשים רומנטיים, אבל פה יש דוגמא קצת חריגה:

מחפשים שותפים

צולם בחנות למטייל בדיזנגוף סנטר. כאן אין כוונות נסתרות, הכל גלוי.

ואיך זה בדרך כלל?

פונים למישהו בערך באותו גיל, שמוענין לנסוע לטיול לאותו יעד בערך באותו זמן. מדברים בטלפון וקובעים להיפגש. נושא שיחה אחד כבר מובטח.

המעבר על המפות וההמלצות על הטיול הופך במהרה לשאלות אישות שקשורות בטיול. בכל זאת, חשוב להכיר את השותף הצמוד. אולי אחד רוצה לישון במקומות מפנקים ואתה לא? אולי אתה רוצה לבשל לעצמך והוא מעדיף מקומות ברחוב? אולי הוא רוצה להיות רק עם ישראלים ואתה רק עם זרים? או להפך? מחפשים לראות ששניכם באותו ראש.

משיחת ההכרות שרלוונטית לטיול, עוברים גם לסתם התקשקשות אישית על כל מיני נושאים. תמיד נחמד לפגוש אנשים, במיוחד כשיש להם את ההתלהבות של לפני הטיול.

תמיד נהניתי מהפגישות האלה, וכך גם מצאתי שותפים לטיולים שלי בפרו ובניו-זילנד.

אבל יש כאלה שמחפשים קצת מעבר לשותפ/ה לטיול. חוץ מהדוגמא המצולמת, שמעתי כבר מכמה בנות, שלעתים הפגישה עם השותף הרגישה ממש כמו דייט. באחד המקרים, הבחור רכן לנשק את הבחורה המופתעת בסוף שיחה על טיולים במזרח.

לפני כמה שנים, אספתי מישהי לפגישה שכזאת. כשהיא נכנסה לאוטו, הייתי קצת מופתע מכמות הבושם שהיא שמה. היא גם התלבשה והתאפרה ממש יפה. ישבנו בבית קפה חשוך משהו בפרברים, דיברנו על כל מיני דברים, אבל לא היה לזה המשך. אני לא יודע אם זה בגלל שתאריכי הטיסות לא הסתדרו, או שלא נראיתי לה…