המלצה: בלוג אסטרטגיות קידום ותוכן

המיזם החדש מבית שוקי גלילי משובח במיוחד: הבלוג אסטרטגיות קידום ותוכן, מדבר גם על SEO – קידום במנועי חיפוש, אבל מזווית שונה ובהחלט מענינת. גם מי שלא מתענין בתחום ימצא שם פוסטים מענינים מאוד.

נושא הקידום במנועי חיפוש נטחן עד דק בכל רחבי הרשת. מאז עליית גוגל לשלטון באינטרנט, חלו הרבה תמורות ושינויים. טקטיקות פשוטות אינן מספיקות. שוקי דן בבלוג בצורה מציאותית באפשרויות הקידום שיש היום, גם במדיה חברתית Social Media Optimization וגם מבחינת התוכן עצמו.

כמה דוגמאות: שוקי בוחן את מימד הזמן: טריות מול ותק. מחזור החיים של תוכן באינטרנט בהחלט מרתקת. פי שציינתי קודם, עניני ה SEO, Search Engine Optimization השתכללו. טוב לדעת מה כבר לא עובד ב SEO. אהבתי במיוחד את הפוסט (למתקדמים) המנתח את המשמעות של החיפוש “טמקא” (ynet כאשר המקלדת על עברית), ועל איך הבלוגים קשורים לכך.

בימים אלה, גם מקומו של הטוויטר לא נפקד, ושוקי מתבונן בתופעה בצורה מסוייגת: עלייתו ונפילתו של טוויטרו או בפוסט 4 מטעמי טוויטר.

אלה רק כמה טעימות. אני ממליץ לכל מי שמתענין בתחום, וגם מי שכותב בלוג ותמיד היה סקרן איך מגיעים אליו (ולמה) ממנועי חיפוש, לעקוב אחרי הבלוג אסטרטגיות קידום ותוכן.

Comments are closed.