אני דב תל אביב

אני תומך במועמד הבכיר דב חנין לראשות עיריית תל אביב. אני מקוה שבבחירות שתתקיימנה ב 11.11 דב חנין ינצח את רון חולדאי, ויביא לשינוי מגמה משמעותי בעיר היחידה בארץ – העיר הציונית הראשונה.

אני דב תל אביב

הנושא שהכי מפריע לי הוא תחבורה. גם לפני שהאוטו שלי נדם, לא הייתי מזיז אותו בתל אביב. בגלל בעיות חניה ופקקים. אבל, התחבורה הציבורית בהחלט טעונה שיפור דרמטי. רפורמות שהוכנו עוד ב 2005 מתייבשות במגירה, וחולדאי רק בונה עוד חניונים שתורמים לפקקים ולמשיכת עוד מכוניות מזהמות לעיר.

לדב חנין יש אג’נדה אמיצה ביותר – צמצום החניה בתל אביב. אני תומך נלהב בצמצום כמות המכוניות בעיר ומתן העדפה לתחבורה ציבורית. לא חייבים רכבת קלה, רכבת תחתית או מס גודש. הרבה יותר פשוט לשפר את התחבורה הציבורית ולצמצם חניות.

מדיניות של תחבורה ציבורית במקום מדיניות המעודדת מכוניות. זהו שינוי מגמה דרמטי שאני מייחל לו.

גם בנושא הדיור, ניתן לנווט את השוק החופשי בצורה שונה. גם היום, העירייה איננה מתבטלת מול כוחות השוק: יש בנינים המיועדים לשימור, ויש אישורים למגדלים. העירייה מתערבת כבר היום בשוק הדירות בכיוון מסויים, והייתי רוצה לראות כיוון אחר: רנט קונטרול, דיור מסובסד ופחות אישורים למגדלי יוקרה.

אני לא מצפה למהפכות גדולות, אבל שינוי מגמה בהחלט יעזור. אתמול שילמתי לראשונה שכר דירה בשקלים – ים של שקלים! וזה לא כיף. מילא אם זה היה מתומחר בשנקלים…

ומי זה בכלל דב חנין? הוא אחד מחברי הכנסת המוצדקים במשכן, בין הבודדים. פעילותו עניפה במיוחד בתחום החקיקה הסביבתית, והוא יו”ר השדולה הסביבתית בכנסת. הוא זוכה להערכה לא רק ממני, אלא מחברי כנסת מכל הקשת הפוליטית על יושרתו, מסירותו ועבודתו המעשית והפוריה במשכן.

אפשר להרחיב בהבדלים האידאולוגיים והמעשיים בין המועמדים, אבל הכל כבר כתוב באתר התמיכה בדב חנין.
אני קורא לבולגרים נוספים התומכים בחנין לכתוב פוסט דומה ולקשר לאתר התמיכה.

יאללה, אני רץ להשיג חולצה בכירה

Comments are closed.