הופעות הופעות הופעות

הייתי בלא מעט הופעות לאחרונה, אבל לא כתבתי עליהם בזמן, ועכשיו מאוחר לסקירה רצינית. לא שאני רציני בדרך כלל. סתם עצלן לכתוב.
אז אני מעדיף להסתכל קדימה, ולספר על ההופעות שאני מחכה להן בזמן הממש קרוב:

רועי ריק the Medley Band & – יום שני, 25.2, 22:00 בבארבי. רועי ריק הוא חבר בקולקטיב שמנגנים מדי יום שישי בשדרות רוטשילד, מנגן עם אלברט סופר (גם ברדיו), וגם עם עידן רבינוביץ’ המוכשר. הסגנון הוא פולק-רוק-בלוז-אקוסטי-מפוחית. הקשיבו לשיריו ובואו להופעה! אני אוהב במיוחד את השיר in weed.

FeelAbouT יום שלישי, 26.2 21:30 בתיאטרון תמונע. FeelAbouT היא להקת רוק שנותנת בראש, קצת בסגנון של היהודים. אפשר לקרוא סקירה נלהבת קודמת, להאזין במייספייס, וכמובן לבוא להופעה. ההופעה היא חגיגית, לקראת השקת האלבום. עם החולצה תצא מהכביסה, אני אבוא איתה, כמו Roadie אמיתי…

ביום שישי נאמר לי שיש הופעה של להקת בנות מגניבות לאללה. אין לי פרטים…
עדכון: מדובר בהרכב האלקטרוני Terry Poison.

ובשבוע הבא, In the name of the most high, נסיך הרגאיי מקס רומאו, מגיע ל Zion, ואני אהיה שם, בבארבי, ביום רביעי, 5.3 22:00. למי שמרים גבה (רובכם כנראה הרים גבה עוד בשמות האמנים הקודמים…), אני יכול לספר לכם שגם אתם רקדתם לצליליו: השיר Outer Space של ה Prodigy שעדיין רץ חזק בדיסקוטקים, מבוסס על שירו של רומאו בשם I Chase The Devil שנכתב עוד בסבנטיז. חוץ מזה, יש לו כל כך הרבה שירים טובים. לדוגמא: One Step Forward , War Ina Babylon ועוד רבים וטובים.

רציתי לשלב קליפ של his highness, אבל בזמן כתיבת שורות אלו, יוטיוב נפל, כן נפל, לא מגיב, לא עולה. אז הנה קישור לאחד מלהיטיו.