שבעה דברים שלא ידעתם עליי

מזמן לא היתה משחקיאדה בבלוגוספירה. הנה השטויות שכתבתי במשחק הראשון בו השתתפתי. הפעם תוייגתי על ידי מיכל, לכתוב שבעה דברים שלא ידעתם עליי, ולהעביר את השרביט הלאה לעוד שבעה אנשים.

אז ככה:

  1. סעיף אחד: אני מופיע שוב, באחד בינואר! והפעם זה יהיה בפרילנד, אלנבי 47. עמית המתופף יתופף בכל השירים, שעברו עיבודים. הקאברים גם הוחלפו, והפעם אני גם שר אחד מהם! על כל שאר השירים ינצח ליאור, שכתב את כל החומר המקורי המשובח. אני עוד אקדיש פוסט לפני המאורע + אירוע פייסבוק + ניג’וסים.
  2. בדרך כלל אני הולך לישון לקולות קרייני ה BBC World Service. הקריינים הבריטים הרגועים מחליפים לי את המחשבות ועוזרים להירדם. אין כמו דיווח על כשלון שיחות הפיוס בזימבאבווה כדי להכניס אותי לתוך השינה.
  3. השבוע התחלתי קורס בישול בירה ביתית. היה כיף גדול! כל הפרטים כאן.
  4. יש לי אוסף שנקלים מאוד מכובד. כמעט אספתי 100 מטבעות! כשמכספי הפנסיה שלכם ייותרו רק תדפיסים, אני אוכל לקרוע את העיר עם אוסף השנקלים הבכיר שלי.
  5. נכשלתי בלהחליף נורה. כן, ככה זה גברים מודרניים. שברתי אתו נורת ההלוגןו כשניסיתי להכניס אותה לבית המנורה. עבר שבוע מאז, וטרם קניתי נורה חדשה. אני מתמודד. זה פוגש אותי במקום מאוד לא פשוט.
  6. ולחיזוק האגו הגיקי שלי: אם תכנסו ל google.com ותקישו את האותיות יוח, גוגל כבר יציע לכם את שמי המלא (דפיקות גאות על החזה). מנגד, אם מקישים יוחאי בגוגל ישראל, הוא לא מציע את השם שלי. יש עוד לאן לשאוף…
  7. בום! אההה, זה משחק אחר. אני אוותר על אייטם שביעי. זה ייצא משעמם. אני מקוה שששת האייטמים מספיק מענינים…

ועכשיו אעביר את השרביט הלאה, ותסלחו לי אם כבר קיבלתם אותה ממישהו אחר (ערכתי בדיקה שטחית בלבד)ו :

שרון, ואנדר, הוטרינרית המשוגעת, האופנן, עירא, רואה שחורות, ונדב.

עוד כמה משחקי עבר:

בטח היו עוד. יאללה, שחקו!