גילדה לבעלי ממון

הגילדה הוא הבר הקרוב ביותר לביתי. ביקרתי בו ביום הפתיחה לפני כשנה וחצי, אבל כמעט ולא חזרתי לשם. תמיד מפוצץ שם בפנים, וגם בחוץ יש לא מעט אנשים. גם בפוסט על הגילדה, יש לא מעט תגובות שליליות.

בינתיים דבקתי בארמדילו כבר השכונתי שלי. ובכל זאת, אתמול הצטרפתי לאירוע Green Drinks שאורגן על ידי פעילי הבלוג הירוק Green Prophet. המקום לא היה מפוצץ, והיה נעים לשוחח איש עם רעהו. היו שם פעילים ירוקים מכל מיני מקומות, וניכרה נטיה לדוברי אנגלית, עולים אמריקאים ובריטים.ו גם הבלוג המדובר הוא באנגלית.

ובכל זאת, יצאתי בתחושה רעה מהגילדה. הזמנתי בירה מבקבוק – שימאיי כחולה. הבירה הבלגית המשובחת הזאת אינה זולה, ובכל זאת – 41 שקלים לבקבוק בירה! הייתי מאוכזב, ולא לטובה. אוסיף רק שהמלצרית לא היתה נחמדה.

המשך הערב היה בהחלט מפצה – הופעה של Solstice Coil בתאטרון תמונע. גם הופעה טובה, וגם חצי הוגרדן מהחבית במחיר נורמלי – 23 שקלים.

סולסטיס קויל בהופעה בתמונע
סולסטיס קויל בהופעה בתמונע

ובכלל, תאטרון תמונע האלה בסדר. בשבוע שעבר ראיתי שם את המחזה “נשי טרויה”. נהניתי והתחברתי למחזה, למרות שאינני חובב תאטרון מושבע. החוויה כללה גם שיחה עם השחקנים והבמאי לאחר המחזה. זה היה מאוד מענין, והוסיף המון.

נשי טרויה - אחרי ההצגה
נשי טרויה - אחרי ההצגה