משטרת ישראל מפוצצת את מסיבת הבלוגרים

איזה כיף לדפוק כותרת מפוצצת לערב בו מספר בעלי המשקפיים עלה על מספר האנשים ללא משקפיים…

שוטרים מפוצצים את מסיבת הבלוגרים

אבל אכן, מה שסגר את מסיבת הבלוגרים היה הופעתם של שוטרים ממשטרת ישראל שבאו בעקבות תלונות השכנים על הרעש. כנראה שבלוגרים האוהבים להתבטא ברשת, גם מדברים בקול רם כשהם נפגשים. זאת, למגינת ליבם של השכנים של כרמל וייסמן, מארחת המפגש.

וחוץ מזה, היה ממש כיף. איכשהו יצא שהאנשים שבאו, יחד עם האלכוהול שזרם, יצרו אווירה מצויינת. שמחתי לפגוש פנים אל פנים הבלוגרים רבים שיצא לי להגיב אליהם ברשת (ולהיות מוגב על ידם). את חלקם הכרתי מהמפגש הקודם במרץ, את חלקם בנסיבות שונות, ורבים רק הערב.

אז שוב תודה לכרמל המארחת, ולשרון שעמדה מאחורי ההפקה והניג’וסים, על האירוע. היה ממש כיף! גם אוסף של אנשים מענינים, וגם אווירה טובה שנוצרה.

ובכל זאת, אני תמיד מחפש את הרע. בכל זאת פולני. אז, אני רק מצטער שלא יצא לי לדבר, או שיצא לי לדבר רק למשך זמן קצר עם חלק מהאנשים. עוד שעתיים-שלוש היו מביאות אותי על סיפוקי. בקיצור היה בהחלט כיף, עוד יותר מהפעם הקודמת. המסקנה שלי היא: אם בא לי להיפגש עם מישהו מהרשת, אז כדאי ליזום את זה, ולא לחכות למפגש בלוגרים.

צילמתי לא מעט תמונות, אבל אין לי כח לערוך אותם בשעה המאחרת הזאת, ואני גם מכבד את פרטיותם של חלק מהבלוגרים, שאינם רוצים להיחשף. לכל יתר הצלמים, אם צילמתים אותי, אתם מוזמנים מראש לפרסם כל תמונה. אני רגיל להתמודד עם המראה שלי (גם אם תפסתם אותי באמצע ביס תאוותני…)

רשימת המשתתפים לפי סדר אקראי (בטוח שכחתי אנשים, אבל אני קצת שיכור אז תסלחו לי (תקנו אותי ואעדכן)): טיף, כרמל, שרון, אח”י דקר, כוסית עם אובסיית שואה, מורין, אטאלנטה, טל, ואן דר גראף אחותך, יהונתן, שוקי, אפי פוקס, עירא, עומר, כמעט 30, לרמן, Islay, מרק, עידו קינן, כדרלעומר, עידן, יוסי, eln, ליאור הנר, רוני יניב, ועוד כמה ששכחתי ואני שוב מבטיח לעדכן מחר!

אני אעדכן את הפוסט + קישורים מחר, כשיעבור לי הבאזזז….

סי יו בעדן!