כך תשדרגו שניצל גרב

כיף לאכול אבל לא למה להשקיע בבישול? אני לא נהנה מזה. במלאת שלוש שנים וקצת לפרסום המתכון לעגבטונה, החלטתי לשתף את הציבור בפיתוח חדש של אוכל לעצלנים.

מדובר על אחד המאכלים הנפוצים: שניצל. כמובן שלא הכנתי את השניצל. קניתי חבילה קפואה של שניצלים מהסופר בצבע כתום אחיד. להלן – שניצל גרב. החבילה הכחולה יותר טובה מהירוקה. יותר מזכירה עוף

אם כן, יש לנו שניצל במקפיא ועכשיו צריך לחמם אותו. הוא ייצא הרבה יותר טעים אם נחמם אותו בטוסטר, נכון? אבל אז צריך נייר כסף וחשוב להשגיח שלא יישרף. זמן ההשגחה הוא זמן בו לא בודקים מייל. חבל!

מצד שני, שניצל גרב במיקרוגל לא יוצא ממש טעים. לעתים הוא עלול להעלות מחשבות על צמיג שחוק. וכאן בא השדרוג. נדרש כאן מאמץ מסויים: יש להשתמש בסכין. הרעב העצלן בדרך כלל משתמש רק במזלג – פחות כלים לשטוף. אבל הפעם משקיעים!

חותכים עגבניה (רגילה או שרי – המתכון גמיש כמו השניצל) על צלחת. כעת מוציאים את השניצל מהמקפיא, מניחים על הצלחת ומעבירים את פלחי העגבניות מעל השניצל. אם השתמשתם בצלחת נוספת – טעיתם.

ועכשיו שלב הבישול – מכניסים את הצלחת למיקרו לשלוש דקות, ובינתיים עושים סידורים. בהישמע צלצול המיקרו, מוציאים ומגישים לעצמכם. אם הכל קר, כנראה הכנסתם את הצלחת למקרר. תוציאו את הצלחת מהמקרר ותכניסו אותה למיקרו.

העגבניות המעוכות והרותחות נותנת לשניצל הגרב טעם יותר חי ומזכירות לכם שעגבניות על האש זה טעים. לא, אין טעם של אש, אבל המחשבה מסיחה את הדעת.

שילוב הצבעים כתום / אדום יגרום לכם סיפוק עצמי על ההשקה, והמאכל באמת יוצא יותר טעים מסתם להפשיר במיקרו. בתיאבון!

לא צילמתי. הייתי רעב