שנה טובה מאוחרת + אפשר להגיב

ו שה טובה!

אמנם כתבתי את זה באנגלית, אבל אני אכתוב את זה שוב. בנוסף, גיליתי שמנגנון התגובות בבלוג נדפק בשבוע האחרון. זה לא שיש יותר מדי תגובות, אבל בכל מקרה, כעת אפשר להגיב, והתגובות אינן נאכלות.

השנה נגמרה ברע. המלחמה עדיין משאירה לי טעם רע בפה. כאן בבועה התל אביבית (ובשבילי הכפולה: תל אביב + הייטק), אנשים כבר לא מתעסקים עם המלחמה.ו נגמר. נקסט. אבל המלחמה השאירה צלקות עמוקות. מלחמת לבנון השניה פגעה בתקוות לשלום. בנוסף, היא פגעה בתקוות לתיקונים חברתיים. המלחמה, שחשפה באופן חמור את הפערים בין העשירים לעניים, גרמה לאיבוד האמון של רבים במדינה, מוסדותיה ומנהיגיה. מנהיגים חלופיים ומושיעים אינם נראים בסביבה. הייאוש חוגג. הלוואי ובשנה הבאה יהיה יותר טוב.

באופן אישי היתה לי שנה די מוצלחת רק עכשיו סיימתי ארבעה חודשים של בטלה מענגת. בתוך הזמן הזה הייתי כחודש וחצי בפרו. הגעגועים עדיין חזקים. בשלושת השבועות האחרונים חזרתי למעגל העבודה, וטפו טפו, בינתיים זה נראה ממש טוב.

אפשר לעשות סיכומי שנה גם עוד כשלושה חודשים, לקראת 2007. אני חוגג את כל השנות החדשות.

לשנה החדשה כולם מאלים בריאות, מזל, שלום, אהבה, ברכות וכו’.תודה.אני פשוט מאחל לכולם (וגם לעצמי) הרבה כסף. ועם הכסף, כל אחד כבר יוכל לממש את (כמעט) כל האיחולים.

שנה טובה!