מפגש בלוגרים בבינהרים – היה כיף

מפגש הבלוגרים בבינהרים היה כיף. כ 25 בלוגריות בלוגרים התכנסו בבינהרים ליום כיף לבלוגרים.ו ו 

מה היה?ו התערבבנו, אכלנו ודיברנו על הרבה נושאים שמשותפים לנו הקשורים בבלוגים…ו 

Benharim2006

עיקר הכיף היה מבחינה חברתית. האנשים שהגיעו היו מעניניים ואינטליגנטים. זה לא היה מיקרו קוסמוס של הבלוגוספרה הישראלית, אלא יותרו אוסף מעט אקראי אך מוצלח ביותרו של הבלוגוספירה.ו מאוד מהנה “לשבור דיסטנס”, ולראות בעינים את האנשים מאחורי הבלוגים. עלו כל מיני סיפורים על “מאחורי הקלעים” של פוסטים, או מקורות ההגעה לבלוג. אלה דברים מאוד מסקרנים שכיף לחלוק אותם עם בלוגרים נוספים.ו ו ו ו  ו ו ו 

האירוח של יואב גל היה משובח. היה פונץ’, חומוס ומגשי קרמשניטים משובחים, שהגיעם גרם לבלבול בקרב הבלוגריות. יואב גם לקח אותנו לסיור בבית הקברות העתיק של ישובי העמק, וסיפר כמה סיפורים מרתקיםו מאחורי הקברים. הרבה בגידות (קוד ניימד שתיית תה)ו שהובילו לרציחות מופיעים בצל החלוציות הציונית האידאליסטית.

הדיונים ב(אל) כנס עסקו בנושאים שונים המשותפים לנו וקשורים בבלוגים: פוליטיקה, עיתונות, פרסום, השפעה ועוד ועוד. כמובן שהשיחות גלשו לכל מיני כיוונים. הרבה מהמשתתפים הם אנשים בעלי תודעה גבוההו שיש להם הרבה מה להגיד. והיה מענין לשמוע את סדר היום שלהם. על האג’נדה הפוליטית שלי, עבודה שחורה, גם היא על פלטפורמת בלוג, איתי יכתוב בהמשך (אני מקוה).

קשה לי לשים את האצבע על תובנות מיוחדות או מסקנות שיצאו מהאירוע. כמו שכתב רפי, הבלוגים, לפחות בארץ, עדיין בשלב מוקדם של התפתחות. אין לי ספק שכוחם עולה, אך עדיין לא הגיע ממסה קריטית שמדגדגת את התקשורת הממוסדת.

תמונות נוספות שלי שלו כנס הבלוגרים בינהרים2006. היו שם המון מצלמות וצולמו (לפי הקליקים) המון תמונות, אז לא צילמתי יותר מדי. אז הנה תמונות נוספות.

תודה למפיקים: יואב גל, יגאל חמיש, חנן כהן וכרמל ויסמן (שפינקה בטרמפ מתל אביב, תודה).

מקוה להיות גם באל-כנס הבא!