יום כיף לבלוגרים בבינהרים – אני בא

למה לבוא? המשתתפים הצפויים נראים לי אנשים מאוד מענינים, ויהיה מאוד כיף לפגוש, להכיר, להחליף ובעיקר לשמוע את דעותיהם בנושאים שונים. תמיד מרתק לפגוש את האדם שאת בלוגו אני קורא. זה לא משנה אם האל-כנס יהיה בעיקר סביב מעגלי הרב שיח, דיון בין כל המשתתפים או סתם מינגלינג. ארוע חברתי עם אנשים מענינים במקום יפה נשמע מבטיח.

גם אני מגיע ל”אל כנס” הבלוגרים שייערך ביום שיש הקרוב. פרטים מהבלוג של יגאל חמיש:ו ו 

שלום לכולם,
ביום ו’, ה 29.12.2006, בין השעות 0900-1700 יתקיים יום כייף לבלוגרים במקום קסום בגלבוע, השייך ליואב גל, בלוגר ב ‘רשימות’.

אנחנו מזמינים את כל שוחרי הכתיבה בבלוגים ובאתרים אישיים ברשת למפגש פתוח ב ‘בינהרים’ שבגלבוע.
המפגש יתנהל ברוח ה Unconferencre, כאשר יתנהלו מעגלי-שיח בנושאים הבאים (רשימה לא סופית)
– סיפור-סיפורים כביטוי אישי ואמצעי ללמידה ויצירת ידע
– בלוגים ככלי להבעת דעה או לדיווח
– בלוג: חיים פרסום או ישום?
– בלוגים ופוליטיקה

-בלוגים כמקור לחידוש מידע

ו תבואו גם!

את יואב גל ויגאל חמיש המצויינים לעיל אינני מכיר. עוד במארגנים: כרמל ויסמן, אותה אני מכיר דרך פעילות החיבוקים, וחנן כהן, אותו אני מכיר דרך הרשת, בעיקר את פעילותו הפוליטית.

למה לבוא? המשתתפים הצפויים נראים לי אנשים מאוד מענינים, ויהיה מאוד כיף לפגוש, להכיר, להחליף ובעיקר לשמוע את דעותיהם בנושאים שונים. תמיד מרתק לפגוש את האדםו שאת בלוגו אני קורא. זה לא משנה אם האל-כנס יהיה בעיקר סביב מעגלי הרב שיח, דיון בין כל המשתתפים או סתם מינגלינג. ארוע חברתי עם אנשים מענינים במקום יפה נשמע מבטיח.

ממה אני חושש? אולי אני לא ארגיש שייך. כמו כל דבר במדינה שלנו, הברנז’ה, גם בבלוגוספירהו היא מאוד קטנה. אני לא עיתונאי, לא איש אקדמיה, ולא אושיית רשת.ו רבים מהמשתתפים הם כותבים מאוד רציניים ודעתניים, ואילו אני הרבה פעמים מתעסק בשטויותו (גם חלק מהחיים). בנוסף, חלק ניכר מהבליגה שלי הוא בכלל באנגלית.ו אבל כאמור, המפגש הוא הזדמנות להכיר וכן להרגיש שייך. אני בטוח שיהיה מפגש דבש!